Skateboarding

Bam Margera


Bam Margera

skateboarder, herec, režisér

Datum narození: 28.09.1979
Místo narození: West Chester, Pennsylvanie, USA

 

   

Životopis: Bam Margera, vlastním jménem Brandon Cole Margera začal v mládí točit různé šílenosti s kámoši z West Chesteru v Pennsylvanii typu jízda v nákupním košíku,skoky ze střechy domu se slunečníkem apod. V roce 1988 se začal věnovat skateboardingu a dnes je porfesionálním skateboarderem.Od jejího třetího pokračování je licencovaným skaterem počítačové a konzolové hry Tony Hawk Pro Skater.

Jeho nejlepším přítelem je zpěvák Vile Valo z kapely HIM. Spolu s Brandonem DiCamillem, Ryanem Dunnem, Rakem Yohnem, Raabem Himselfem (Chris Raab) a dalšími známými z West Chesteru natočil v roce 1999 film c.K.Y., který se dočkal ještě dalších 3 pokračování. Hudbu k filmům dělala kapela c.K.Y. (bubeníkem c.K.Y. je Jess Margera, Bamův bratr.).c.K.Y. tak dali vzniknout seriálu Jackass vysílaném na MTV a dvěma filmům (jackass:the Movie a Jackass:number two).

Poté, mezi prvním a druhým dílem Jackassl, režíroval Bam Margera film Haggard "o životě Ryana Dunna" a film Dream Seller "o životě Brandona Novaka". Bam vystupoval i ve svém vlastním MTV seriálu "Viva La Bam",který obsahoval kousky podobné těm z jackass a c.K.Y.,terorizování Bamových rodičů Phila a April a také spoustu skateboardingu.

Od roku 2003 do roku 2005 chodil Bam s Jenn Rivell

Poté účinkoval v show Bam's Unholy Union v níž je zdokumentována příprava svatby a svatba samotná kde se 3. 2. 2007 oženil s kamarádkou z dětství Missy Rothstein

Videa