Skateboarding

Časáky

FREE MAGAZINE

FREE MAGAZINE #52 !!!VELKÉ SK8 PLAKÁTY RYANA SHECKLERA & ANDREW REYNOLDSE + ČASOPIS RUGGED ZDARMA!!!

Po fotonáloži minulého FM-photoissue vám freemagická redakce opět přináší regulérní číslo FREE MAGAZINE #52, s více než 180ti stránkami plnými zajímavých článků, reportáží a rozhovorů ze světa snowboardingu a skateboardingu. K tomu všemu navíc najdete u každého výtisku zdarma přiložený plakát firem Etnies/Emerica s jejich teamovými skatery Ryanem Shecklerem & Andrew Reynoldsem, a také nové číslo unikátního zahraničního časopisu „Rugged – magazine for the young and the gifted“, plného svérázného umění, skateboardingu, a zajímavých názorů.

Titulní stranu, stejně jako celou přední část časopisu, obsadil na následující půlrok skateboarding. Na coveru flipuje Honza Minol, s nímž naleznete uvnitř čísla velký rozhovor o jeho cestách s Nomad teamem.
O tom, že všechny cesty vedou do Říma, vás přesvědčíme v reportu z našeho loňského roadtripu s českou Quiksilver/DC skate partou. Sebastien Michelini navštívil loňské léto společně s teamem Volcom Europe země Koruny České. A protože je to skvělý fotograf, zaznamenal vše na celuloidový pás. My jsme ho pro vás zdigitalizovali.

V klubu Retro se jednoho pozdně zimního večera konala velkolepá akce s názvem D.C. Skate Game. Lidí bylo hodně, jezdců bylo hodně, party breakerů bylo hodně,... prostě vše jak má být. Krátký report vám připomene atmosféru tohoto „gladiátorského“ klání.
Skateboardová závodní sezóna odstartovala již tradičně jako každý rok Quiksilver Cupem v Olomouci. A jaké to u papa Gotchy bylo letos? Dočtete se...

O nic stranou však v tuto roční dobu samozřejmě nezůstává ani snowboarding. Během letošního BEO se nám podařilo pořídit exkluzivní rozhovor s jednou z nejzajímavějších osobností této scény - Fredi Kalbermattenem. Těšte se na rozsáhlé interview a celou řadu neuvěřitelných fotek.
Kamery našeho dalšího FM&FR.cz videoprojektu „TheLAB“ se točí dál a my vám v tomto čísle přiblížíme průběh několika natáčecích výjezdů, které proběhly z kraje roku. Kamera, klapka, jedem... Laax, Silvretta Nova a Hochjoch .
Kdyby se zima zeptala „Co jsi dělal v létě?“, tak fotograf a dobrodruh Lumír Ignacius Drápal by odpověděl: „Chodil jsem po horách Nového Zélandu a jezdil tam na snowboardu s Ondrou Marčíkem a partou kámošů“. Nevěříte? Dokáže vám to!
Mt.Baker Banked Slalom je legenda mezi snowboardovými akcemi, jejíž kořeny sahají hodně hluboko do snowboardového pravěku. O to víc nás těší, že vám ji můžeme přiblížit prostřednictvím osobní zkušenosti Matuše Hubky, Martina Černíka a David Blažka s jeho letošním, již 22.ročníkem, kteří se ho zúčastnili při své nedávné cestě po americkém severozápadu.

Asi se shodneme, že severské země mají své určité kouzlo. Roušku toho švédského nám v netradičním (ne)snowboardovém článku „Lekce Švédštiny“ poodhalí tamní rodák, náš kamarád a kolega, světově uznávaný fotograf Peter Lundström.
No a samozřejmě nechybí ani tradiční rubriky jako 10 Questions, TrikTip či Fotogalerie, která je tentokrát celá bez vyjímky věnována CZ jezdcům!

To vše a mnohem víc na vás čeká ve FREE MAGAZINE #52, který ode dneška seženete ve většině skateshopů a trafik za 69,- Kč.

Žádné komentáře